Kullanım Hakları

Mehmet Yılmaz - 22.12.2014
Teknimer Teknoloji. webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Teknimer Teknoloji'in kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Teknimer Teknoloji Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Teknimer Teknoloji ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Teknimer Teknoloji veri tabanında bulunmaktadır. Teknimer Teknoloji'daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Teknimer Teknoloji Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "Müşteri İşlemleri"nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Teknimer Teknoloji, hem de Teknimer Teknoloji 'un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
Teknimer Teknoloji, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie/session" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı
Teknimer Teknoloji Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Teknimer Teknoloji tarafından paylaşılmamaktadır. Teknimer Teknoloji, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Teknimer Teknoloji Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Teknimer Teknoloji veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Teknimer Teknoloji, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
B) Teknimer Teknoloji'in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
C) Kullanıcının, Teknimer Teknoloji'den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
F) Promosyon ve reklam faaliyetlerinde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Teknimer Teknoloji portalındaki on line aktivite, gerekse Teknimer Teknoloji'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Teknimer Teknoloji tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Teknimer Teknoloji aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.
Teknimer Teknoloji şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Teknimer Teknoloji, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
"Teknimer Teknoloji. web sitesi" veya "Web Sitesi"; Teknimer Teknoloji'e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.
Lütfen Teknimer Teknoloji. web sitesi'ini kullanmadan önce yukarıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.
Teknimer Teknoloji
Adres:Yenidoğan Mah. 2110 Sk. No:5 Demirciler Sitesi Yüreğir / ADANA
Tel/Faks: +90 322 363 02 02 E-posta info@teknimer.com
©2012 TEKNİMER TEKNOLOJİ - Her Hakkı Saklıdır
Tasarım: Teknimer Teknoloji
Yukarı